صفحه نخست / خدمات اینترنت شرق تهران

خدمات اینترنت شرق تهران

خدمات اینترنت شرق تهران

دات نت کامپیوتر ارائه دهنده انواع خدمات اینترنت شرق تهران از جمله: انواع خدمات اینترنت بر بسترهای مختلف، معرفی بسته‌های اینترنت و مودم و آنتی‌ویروس های مناسب کار شما و همچنین پیشنهادهای ویژه ترافیک و وب و نیز رفع هر گونه ایراد و نواقص و پاسخ به سوالات شما می باشد. خرید اینترنت شرق تهران را از بهترین مراکز فروش اینترنت شرق تهران بخواهید .

شماره تماس:

77295416

77295417
09121088975

سرعت اینترنت

سرعت اینترنت، این همان چیزی است که نگرانی شما را رفع و یا دوچندان می کند. منظور از سرعت اینترنت، عددی است با واحد کیلوبایت بر ثانیه و بصورت:

X Kb/S و XKB/S یا KBpS نمایش داده می شود.

حرف b کوچک نشانه واحد بیت، و B بزرگ نشانه واحد بایت است و k هم یعنی 1000.

زمانی که شما سرعت اینترنت خود را در سایت های مخصوص جست و جو می کنید، با عددی مواجه می شوید که هر ثانیه بصورت خیلی جزئی کم و زیاد می شود. مثلا مقدار 150KB/S

اما این سایت ها چگونه متوجه سرعت اینترنت شما میشوند؟

خدمات اینترنت شرق تهران | خرید اینترنت شرق تهران | فروش اینترنت شرق تهران|دات نت کامپیوتر

این سایت ها چگونه متوجه سرعت اینترنت شما میشوند؟

عملیات آنها بدین شکل است که ابتدا بسته های اطلاعاتی با حجمی مشخص را از سرور هایشان به کامپیوترتان ارسال می کنند. سپس حجم و زمان برگشت این بسته ها به سرورشان را محاسبه کرده و بعنوان یک سرعت میانگین به شما نشان می دهند.

در حالت کلی، همیشه سرعت دانلود (سرعت انتقال اطلاعات از فضای اینترنت به کامپیوتر) از سرعت آپلود (سرعت انتقال اطلاعات از کامپیوتر به فضای اینترنت) بیشتر میباشد.

هم چنین نکته ای که قابل ذکر میباشد این است که این مقدار حجمی که جابجا می شود، در اصل سرعت اینترنت نیست. به اصطلاح شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی نام این بسته های اطلاعاتی “پهنای باند” میباشد.

مثل سرعت انتقال صوت در تلفن که عددی ثابت است، سرعت انتقال این بسته های اطلاعاتی نیز ثابت است. اما چون حجم بالای بسته ها موجب میگردد که در زمان ثابت، فایل های بیشتر و سنگین تری دانلود شوند، باعث شده که از آن تحت عنوان “سرعت” یاد شود.

برای مطالعه مقالات خدمات کامپیوتر تهرانپارس ، خدمات لپ تاپ تهرانپارس و خدمات اینترنت تهرانپارس  بر روی لینک ها کلیک نمایید .

فروش اینترنت شرق تهران

دات نت کامپیوتر همواره کوشیده است به مشتریان خود که شامل سازمان ها، موسسات، شرکت ها و عموم افراد می باشند ،

خدماتی ارزنده خلاقانه و همراه با بهترین کیفیت در بخش فن آوری اطلاعات و ارتباطات و خدمات مبتنی بر وب ارائه دهد.

این امر مهم با اتکا به توانمندی، دانش و پشتکار کارشناسان با تجربه دات نت کامپیوتر امکان پذیر شده است .

بدون شک در راهی که انتخاب نموده ایم، رضایت مندی شما مشتریان عزیز،

مهمترین ارزش زیربنایی است که بر آن تکیه کردیم.

تعرفه های مختلف اینترنت پر سرعت دات نت کامپیوتر

پاسخی مناسب به سلایق متفاوت شما مشتریان گرامی است.

چنانچه سوالی در این خصوص دارید با دات نت مجموعه معتبر خرید اینترنت شرق تهران تماس بگیرید .

خرید اینترنت شرق تهران

چنانچه در خصوص هر گونه مسائل اینترنتی و خدمات آن دچار مشکل شده اید و یا قصد تهیه اینترنتی متناسب با کار خود را دارید کافی است تلفن را برداشته و با مراکز معتبر فروش اینترنت شرق تهران تماس بگیرید.

دات نت یکی از این مراکز برای خرید اینترنت شرق تهران در خدمت شما خواهد بود.

راهنمای خرید کامپیوتر با بودجه های مختلف

در تهیه یک سیستم کامپیوتر دسکتاپ، در کنار بودجه، نیاز کاربر مهمترین مولفه تعیین کننده نوع قطعات انتخابی است. تنوع کاربری از کامپیوتر می‌تواند شامل گیمینگ، رندرینگ، شبیه سازی، هوش مصنوعی و یا کاربری ساده اداری (آفیس) باشد. کاربر بر اساس نوع کارکردی که از سیستم دارد می‌تواند کانفیگ‌های مختلفی را برای خود گزینش کند….

جدیدترین درایور Radeon و کاهش مصرف کارت های Radeon RX 6000

هفته گذشته AMD نسخه جدید درایور کارت گرافیک‌های خود را با عنوان Adernalin 21.4.1 منتشر کرد که دارای برخی ویژگی‌ها و بهینه سازی‌های جدید است اما به نظر می‌رسد تیم قرمز به مهم‌ترین قابلیت درایور جدید خود که بهینه سازی مصرف کارت های Radeon RX 6000 باشد هیچ اشاره‌ای نکرده است. البته کاهش مصرف این…

سرمایه گذاری در بورس یا ارز دیجیتال؟

سرمایه گذاری در بورس بهتر است یا ارز دیجیتال؟   در بسیاری از کشور‌های دنیا اقبال به سرمایه گذاری در بورس تابعی از شرایط اقتصادی آن کشور‌ها است. تمام کشور‌های دنیا تلاش می‌کنند، سیاستگذاری‌ها به گونه‌ای باشد تا اقتصاد و رفاه عمومی ‌در اولویت قرار گیرد. در این کشور‌ها، سرمایه گذاری در بورس با اتکا…

جلوگیری از گرم شدن بیش از حد کامپیوتر

چگونه از گرم شدن بیش از حد کامپیوترها جلوگیری کنیم راه حل : دریچه های هوا را تمیز کنید , روی دریچه هوا , مواد فیلتر شده بگذارید یا BIOS را به روز رسانی کنید. گرم شدن بیش از حد می تواند باعث شود عملکرد کامپیوتر شما از بین برود یا باعث ایجاد وقفه هایی…

09121088975
09121088975