صفحه نخست / خدمات کامپیوتر تهرانپارس

خدمات کامپیوتر تهرانپارس

خدمات کامپیوتر تهرانپارس | تعمیر کامپیوتر تهرانپارس | خرید کامپیوتر تهرانپارس | دات نت کامپیوتر

خدمات کامپیوتر تهرانپارس

ما به شما کمک می کنیم تا قادر باشید به سادگی از تکنولوژی‌ های روز دنیا استفاده نمائید و نگران خراب شدن سیستم کامپیوتری خود نباشید. دات نت یکی از مراکز معتبر تعمیر کامپیوتر تهرانپارس می باشد. جهت هر گونه رفع ایرادات و نواقص در سیستم خود با مراکز معتبر فروش کامپیوتر تهرانپارس تماس بگیرید. همچنین اگر قصد خرید سیستم کامپیوتری دارید از مشاوره های تخصصی شرکت دات نت مرکز خرید کامپیوتر تهرانپارس بهره مند شوید .

تعمیر کامپیوتر تهرانپارس

اغلب هزینه ی تعویض قطعات کامپیوتری سه برابر هزینه ی تعمیر آنها می باشد.

در ادامه ی این جمله پیشنهاد ما به شما این است :

بهتر است از یک شرکت خدمات رایانه‌ای کمک بگیرید و با نظارت دوره‌ای روی کامپیوترهای خانه و محل کارتان سلامت و امنیت دائم آنها را فراهم نمائید.

کارشناسان فنی ما به صورت دوره‌ای از سیستم‌ های کامپیوتری بازدید کرده و در صورت ایجاد مشکل وایرادات احتمالی آنها را در همان مراحل اولیه برطرف خواهند کرد.

اگر به این امر توجه کافی را داشته باشید دیگر نگران بروز مشکلات بزرگ و اختلال های ناگهانی و از کار افتادن سیستم‌های شرکت و منزل خود نخواهید شد .

معــــاوضــــه | ارتـقـــــــا | رفـــع ایــــرادات | مشــــــاوره تـخـصـصـــــی

هــدف و تــلاش دات نت کامپیوتر همــواره بر این است که با ارائه خدمات مطلوب، اعتمــاد بیشتــری نسبت به خدمــات خود جلــب نمــاید.

خدمات کامپیوتر تهرانپارس | تعمیر کامپیوتر تهرانپارس | خرید کامپیوتر تهرانپارس | دات نت کامپیوتر

خرید کامپیوتر تهرانپارس

اولین کامپیوتر در سال 1364 شمسی به سفارش شرکت مخابرات ایران وارد کشور شد. قبل از آن، کامپیوتر به صورت محدود وارد می‌شد و در اختیار چند شرکت خاص قرار داشت.

اگرچه در ابتدای ورود این غول محاسبه به کشور، پیش‌بینی می شد که آن‌چنان مورد استقبال قرار نگیرد. ولی مطابق آمار در سال 70، تعداد کامپیوترهای وارد شده به ایران از 240 هزار دستگاه نیز گذشت.

فروش کامپیوتر تهرانپارس

هر لحظه به سرعت پیشرفت علم و وسعت دنیای فناوری اضافه می شود و تنوع محصولات آنقدر گیج کننده هستند که ممکن است افراد معمولی نتوانند بهترین گزینه را شناسایی نمایند.
اگر قصد خرید کامپیوتر دارید کافی است اطلاعات و ویژگی های کامپیوتر مورد نظر خود را با ما در میان بگذارید. تا ما به شما کمک کنیم بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید. همچنین چنانچه تصمیم به تعویض و فروش سیستم خود گرفته اید به دات نت کامپیوتر مراجعه نمایید.

شماره تماس:

77295416

77295417
09121088975

برای مطالعه مقالات خدمات کامپیوتر شرق تهران، خدمات لپ تاپ تهرانپارس و خدمات اینترنت شرق تهران بر روی لینک ها کلیک نمایید .

راهنمای خرید کامپیوتر با بودجه های مختلف

در تهیه یک سیستم کامپیوتر دسکتاپ، در کنار بودجه، نیاز کاربر مهمترین مولفه تعیین کننده نوع قطعات انتخابی است. تنوع کاربری از کامپیوتر می‌تواند شامل گیمینگ، رندرینگ، شبیه سازی، هوش مصنوعی و یا کاربری ساده اداری (آفیس) باشد. کاربر بر اساس نوع کارکردی که از سیستم دارد می‌تواند کانفیگ‌های مختلفی را برای خود گزینش کند….

جدیدترین درایور Radeon و کاهش مصرف کارت های Radeon RX 6000

هفته گذشته AMD نسخه جدید درایور کارت گرافیک‌های خود را با عنوان Adernalin 21.4.1 منتشر کرد که دارای برخی ویژگی‌ها و بهینه سازی‌های جدید است اما به نظر می‌رسد تیم قرمز به مهم‌ترین قابلیت درایور جدید خود که بهینه سازی مصرف کارت های Radeon RX 6000 باشد هیچ اشاره‌ای نکرده است. البته کاهش مصرف این…

سرمایه گذاری در بورس یا ارز دیجیتال؟

سرمایه گذاری در بورس بهتر است یا ارز دیجیتال؟   در بسیاری از کشور‌های دنیا اقبال به سرمایه گذاری در بورس تابعی از شرایط اقتصادی آن کشور‌ها است. تمام کشور‌های دنیا تلاش می‌کنند، سیاستگذاری‌ها به گونه‌ای باشد تا اقتصاد و رفاه عمومی ‌در اولویت قرار گیرد. در این کشور‌ها، سرمایه گذاری در بورس با اتکا…

جلوگیری از گرم شدن بیش از حد کامپیوتر

چگونه از گرم شدن بیش از حد کامپیوترها جلوگیری کنیم راه حل : دریچه های هوا را تمیز کنید , روی دریچه هوا , مواد فیلتر شده بگذارید یا BIOS را به روز رسانی کنید. گرم شدن بیش از حد می تواند باعث شود عملکرد کامپیوتر شما از بین برود یا باعث ایجاد وقفه هایی…

09121088975
09121088975