صفحه نخست / خدمات کامپیوتر شرق تهران

خدمات کامپیوتر شرق تهران

خدمات کامپیوتر شرق تهران

سال هاست که کامپیوتر این ابر قدرت ِ هوشمند به یکی از ملزومات زندگی تبدیل شده است. مشاغل، سازمان ها، کسب و کارها، سرگرمی و… در سراسر جهان همگی به نوعی با کامپیوتر ارتباط دارند. افراد هرچقدر هم که در علم کامپیوتر تخصص داشته باشند، باز هم چیز تازه ای برای یاد گرفتن در آن پیدا می کنند. در این میان متخصصان حرفه ای تر می توانند راهنمای خوبی برای سایرین باشند.بدین منظور دات نت کامپیوتر بعنوان یک مرکز خدمات کامپیوتر شرق تهران در خدمت شما خواهد بود .

تعمیر کامپیوتر شرق تهران | خرید کامپیوتر شرق تهران | فروش کامپیوتر شرق تهران

خدمات کامپیوتر شرق تهران | تعمیر کامپیوتر شرق تهران|خرید کامپیوتر شرق تهران| خرید کامپیوتر شرق تهران | دات نت کامپیوتر

تعمیر کامپیوتر شرق تهران

تـــرمــیـــم، تـعـمـیـــر، بـهـبنه ســازی و ارتــقـــاء کــــامپیـــوتـــر

خدمات تعمیر کامپیوتری شرکت ” دات نت کامپیوتر ” متنوع، به روز و همگام با نیاز شما مشتریان می باشد.

 

از جمله ی آنها میتوان به:

نصب انواع ویندوزهای اورجینال، برگرداندن اطلاعات از دست رفته، ارتقا و معاوضه سیستم های کامپیوتری، ویروس کشی و نصب و مشاوره در مورد انواع ضد ویروس ها، بالا بردن سرعت کامپیوتر و شبکه ی مورد استفاده، افزایش ضریب امنیت شبکه و اطلاعات، نصب نرم افزار و سخت افزار، فعال کردن انواع نرم افزارها، دانلود و نصب انواع درایورها و راه اندازهای سیستم، اسمبل سیستم های کامپیوتری، ریکاوری کامپیوتر و تلفن های همراه، عقد قرارداد پشتیبانی و غیره اشاره نمود.

 

کافی است برای رفع مشکلات کامپیوتر و شبکه خود با ما در ارتباط باشید.

ما به شما کمک خواهیم کرد تا نهایت رضایت و آرامش را هنگام کار با سیستم خود داشته باشید.

تعمیرات کامپیوتر یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در دات نت کامپیوتر می باشد .

 

این نوع خدمات در دو حوزه سخت افزار و نرم افزاری قابل انجام است. سرویس ها و خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات کامپیوتر منحصر به برند و دستگاهی خاص نبوده و تمامی برندهای سیستم های کامپیوتر را شامل می شود .

چنانچه به ترمیم، تعمیر، بهسازی و ارتقاء کامپیوتر نیاز دارید به مجموعه ما مراجعه نمایید و همچنین جهت خرید و فروش کامپیوتر شرق تهران روی ما حساب کنید.

شماره تماس:

77295416

77295417
09121088975

خدمات کامپیوتر شرق تهران | تعمیر کامپیوتر شرق تهران|خرید کامپیوتر شرق تهران| خرید کامپیوتر شرق تهران | دات نت کامپیوتر

مطالعه مقالات خدمات کامپیوتر تهرانپارس، خدمات لپ تاپ شرق تهران و خدمات اینترنت تهرانپارس 

فروش کامپیوتر شرق تهران

مفتخریم که از دیگر خدمات شرکت دات نت کامپیوتر به فروش کامپیوتر شرق تهران اشاره نمائیم. زیرا سال ها تجربه به ما ثابت کرده است که یکی از دغدغه هایی که همیشه برای کاربران سیستم های کامپیوتری مطرح است، معاوضه آن ها می باشد.

خرید کامپیوتر شرق تهران

کارشناسان و متخصصین دات نت کامپیوتر آماده مشاوره تخصصی جهت خرید انواع سیستم های کامپیوتری خانگی و شرکتی متناسب با نیاز شما و با کمترین بودجه لازم می باشند.

ما فهرستی از مناسب ‌ترین کامپیوترهای شخصی در انواع دسته ‌های تبلت، لپ‌تاپ و کامپیوتر را به شما معرفی خواهیم کرد .

راهنمای خرید کامپیوتر با بودجه های مختلف

در تهیه یک سیستم کامپیوتر دسکتاپ، در کنار بودجه، نیاز کاربر مهمترین مولفه تعیین کننده نوع قطعات انتخابی است. تنوع کاربری از کامپیوتر می‌تواند شامل گیمینگ، رندرینگ، شبیه سازی، هوش مصنوعی و یا کاربری ساده اداری (آفیس) باشد. کاربر بر اساس نوع کارکردی که از سیستم دارد می‌تواند کانفیگ‌های مختلفی را برای خود گزینش کند….

جدیدترین درایور Radeon و کاهش مصرف کارت های Radeon RX 6000

هفته گذشته AMD نسخه جدید درایور کارت گرافیک‌های خود را با عنوان Adernalin 21.4.1 منتشر کرد که دارای برخی ویژگی‌ها و بهینه سازی‌های جدید است اما به نظر می‌رسد تیم قرمز به مهم‌ترین قابلیت درایور جدید خود که بهینه سازی مصرف کارت های Radeon RX 6000 باشد هیچ اشاره‌ای نکرده است. البته کاهش مصرف این…

سرمایه گذاری در بورس یا ارز دیجیتال؟

سرمایه گذاری در بورس بهتر است یا ارز دیجیتال؟   در بسیاری از کشور‌های دنیا اقبال به سرمایه گذاری در بورس تابعی از شرایط اقتصادی آن کشور‌ها است. تمام کشور‌های دنیا تلاش می‌کنند، سیاستگذاری‌ها به گونه‌ای باشد تا اقتصاد و رفاه عمومی ‌در اولویت قرار گیرد. در این کشور‌ها، سرمایه گذاری در بورس با اتکا…

جلوگیری از گرم شدن بیش از حد کامپیوتر

چگونه از گرم شدن بیش از حد کامپیوترها جلوگیری کنیم راه حل : دریچه های هوا را تمیز کنید , روی دریچه هوا , مواد فیلتر شده بگذارید یا BIOS را به روز رسانی کنید. گرم شدن بیش از حد می تواند باعث شود عملکرد کامپیوتر شما از بین برود یا باعث ایجاد وقفه هایی…

09121088975
09121088975